batton_koral

insp2

batton_publikacje

Na wielu forach tematycznych, dotyczących sposobów na aranżację wnętrza, poruszany jest temat pokój nastolatka – jaką fototapetę wybrać? Wbrew pozorom, nie jest to łatwe zadanie, ponieważ tego rodzaju ozdoba ściany powinna być, nie tylko estetyczna, ale także odpowiadać osobistym preferencjom i gustom dorastającego człowieka.

 

Pokój nastolatka, to przestrzeń, która w założeniu ma być azylem dla Twojej latorośli i tworzyć jednocześnie odpowiednie warunki do wypoczynku, nauki oraz rozwijania swoich zainteresowań. Warto zadbać o to, aby wystrój pokoju dla nastolatka był oryginalny. W tym celu można wykorzystać fototapetę. Wybór konkretnego wzoru należy ściśle dopasować do płci, wieku oraz stylu bycia konkretnej osoby.

 

Pokój nastolatka – jaką fototapetę wybrać?

 

Ozdobienie ściany w pokoju młodzieżowym przy pomocy fototapety jest bardzo ciekawym zabiegiem

aranżacyjnym, który wprowadza do tego pomieszczenia odrobinę oryginalności i indywidualności.

Dzięki temu również pokój nastolatka wyróżnia się na tle innych, w których zamieszkują jego koledzy i koleżanki. Wśród popularnych fototapet, które idealnie nadają się do pokoju młodzieżowego, znaleźć można te o tematyce sportowej, muzycznej, dotyczącej nowoczesnych mediów, odkryć naukowych czy bohaterów filmowych. W pokoju nastoletniej dziewczyny doskonale sprawdzą się:

  • fototapety z motywem tańca,

  • fototapety przedstawiające modę młodzieżową,

  • fototapety z ulubionymi gatunkami zwierząt.

 

Warto mieć na uwadze, iż fototapeta w pokoju młodzieżowym jest idealnym sposobem na stworzenie przez nastolatka swojej własnej przestrzeni, samodzielnie ozdobionej, wybranym przez siebie tego rodzaju elementem dekoracyjnym.

Najlepsza fototapeta do pokoju dorastającej pociechy

 

Dorastającym chłopcom do gustu przypadną zapewne fototapety o tematyce hip-hop, z postaciami z popularnych gier komputerowych lub traktujące na temat motoryzacji czy futbolu. Dla uczniów gimnazjum polecane są fototapety, które mogą przedstawiać popularnych bohaterów Anime, a także wielokolorowe graffiti lub też motywy z ulubionych komiksów. Wielu projektantów wnętrz sugeruje wykorzystanie w pokoju dla młodzieży, fototapety z motywem krajobrazu lub też z bohaterami z kultowych kreskówek. Przy wyborze konkretnego wzoru fototapety do pokoju młodzieżowego, oprócz kolorystyki i motywu, warto jest również ocenić jakość jej wykonania, która decyduje o jej estetycznym wyglądzie i trwałości. Odpowiednia fototapeta w pokoju nastolatka stworzy oryginalny wystrój wnętrza, zgodny z upodobaniami i preferencjami młodego człowieka, który dzięki niej będzie spędzał w nim czas z radością.

 pokoje_dzieciece_5

nasto boy_1

Black chair in workspace interior

14242342_1013502275429391_6301828832036111342_o

NASTO_7